Powitaj promienną skórę

Powitaj promienną skórę

Irytuje Cię sucha, pozbawiona blasku skóra? Denerwuje cellulit i niedoskonałości? Zapomnij o nich i ciesz się elastycznym i zdrowym ciałem!

Szukając prostego i skutecznego sposobu na poprawę kondycji swojej skóry, warto wypróbować rękawicę do pielęgnacji ciała Body Cleaner. To niedrogie i ekologiczne akcesorium, które z powodzeniem zastąpi tradycyjne gąbki i peelingi, a także kosztowne zabiegi kosmetyczne.

  

  

Body Cleaner to także wierny towarzysz w podróży. Nie musisz pakować dodatkowych preparatów, a sama rękawiczka jest lekka i nie zabiera miejsca w bagażu. 

Zalety stosowania Body Cleaner

Poznaj korzyści płynące z regularnego stosowania rękawicy do pielęgnacji ciała:

  • usunięcie martwego naskórka, który zatyka pory i utrudnia wchłanianie się kosmetyków pielęgnacyjnych.  Oczyszczona skóra jest gotowa na nałożenie preparatów nawilżających oraz odżywczych, które też skuteczniej działają. 
  • pobudzenie krążenia krwi i limfy, co sprzyja usuwaniu toksyn oraz nadmiaru wody z organizmu. Dzięki temu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona, a także mniej podatna na cellulit i obrzęki.
  • masowanie skóry poprawia jej elastyczność i jędrność. Pobudza odnowę komórkową oraz produkcję kolagenu. Skóra się napina, a proces starzenia opóźnia się. Masaż rękawicą sprzyja także redukcji blizn i rozstępów.

Jak używać rękawicy do ciała?

Body Cleaner można stosować zarówno przed, jak i po kąpieli lub prysznicu. Najlepiej zacząć od stóp i stopniowo przechodzić w górę ciała, wykonując krótkie, okrężne ruchy. Nie należy naciskać zbyt mocno, aby nie podrażnić skóry. Masaż można wykonywać codziennie lub kilka razy w tygodniu, w zależności od potrzeb.

Po zabiegu - nawilżenie 

Peeling jest zabiegiem odpowiednim dla większości typów skóry, jednak należy zachować ostrożność w przypadku skóry wrażliwej, alergicznej lub podrażnionej. Przed jego wykonaniem należy unikać opalania, depilacji i stosowania mocnych kosmetyków. Natomiast po trzeba chronić skórę przed słońcem, nawilżać ją i nie podrażniać mechanicznie.

Bez plastiku i chemii

Rękawice do pielęgnacji ciała Raypath są niezwykle łatwe w użyciu i pielęgnacji. Nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych kosmetyków, wystarczy tylko wilgotna lub sucha skóra. Po użyciu wystarczy Body Cleaner wypłukać i wysuszyć. Są wielorazowe i trwałe, idealne do użytku domowego.

Tradycyjne preparaty peelingujące często zawierają drobinki mikroplastiku. Spływają wraz z wodą zanieczyszczając wody gruntowe oraz morza i oceany. I w konsekwencji szkodząc całemu ekosystemowi. Z rękawicą Body Cleaner masz czystą skórę i czyste sumienie. 

Rękawice do peelingu ciała na sucho to świetny sposób na zadbanie o swoją skórę w domowym zaciszu. Spróbuj, a przekonasz się jak gładkie i miękkie może być Twoje ciało!

Spakuj do wakacyjnego bagażu swój Body Cleaner. Znajdziesz go na naszej stronie w zakładce produkty: https://raypath.eu/pl/produkty/ecobody-care-107/

Aby odkryć więcej naszych produktów, skontaktuj się ze swoim Partnerem Biznesowym Raypath. 

Susipažink su mūsų inovaciniais produktais